O nás

Prodejem elektřiny se zabýváme již prakticky od roku 2006, kdy i koneční zákazníci odebírající elektřinu ze sítí nízkého napětí se spotřebou pod 100 Mwh mohli konečně po letech v rámci postupné liberalizace trhu změnit svého dodavatele. Plyn jsme začali prodávat v roce 2007. Na poli elektroenergetiky se tedy pohybujeme bezmála přes 15 let.
Přidanou hodnotou společnosti Český Energetický Dodavatel a.s. je nabídka komplexního energetického řešení pro koncové zákazníky. Víme, že skutečně velkých úspor za energie se dá dosáhnout jen, pokud se podíváme na vaši domácnost skutečně komplexně a uděláme hloubkovou analýzu vašich energetických ztrát. Dodáme vám tedy nejen levnější elektřinu a plyn, ale také účinnější vytápěcí techniku, levnější a výhřevnější palivo a kvalitní a úsporné led světelné zdroje.
Nespornou výhodou naší společnosti je, že poskytujeme spotové tarify, u kterých se případné zlevnění cen na velkoobchodních trzích projeví okamžitě, na rozdíl od fixních tarifů. Máme léta budovaný interní tým obchodních zástupců, kteří dodržují přísnou etiku prodeje, zásady férového jednání a otevřenosti vůči každému zákazníkovi. Naši experti poskytují špičkový servis a péči o zákazníka bez ohledu na jeho spotřebu.
Subjektem zajišťujícím mimosoudní řešení spotřebitelských sporů je Energetický regulační úřad, se sídlem Masarykovo náměstí 5, 586 01 Jihlava, internetová adresa www.eru.cz

Strategie naší společnosti

Snižujeme náklady zejména v těchto oblastech:

  • levnější dodávka elektřiny a zemního plynu
  • optimální nastavení tarifů a sazeb
  • dodávky levnějšího a výhřevnějšího paliva
  • zajištění poradenství a dodání účinnější vytápěcí techniky
  • dodávka levných a kvalitních led světelných zdrojů

Dokumenty ke stažení